No name Freecolor K15974F7 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 575011
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 400.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 575011
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 400.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | CF226X Jumbo |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | LaserJet Pro M 402 d, M 402 dn, M 402 dne, M 402 dw, M 402 m, M 402 n, MFP M 426 dn, MFP M 426 dw, MFP M 426 fdn, MFP M 426 fdw, MFP M 426 fw, MFP M 426 m, MFP M 426 n TROY M 402 |
| Waga produktu | 380 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |