No name Freecolor 80X-FRC kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 1589776
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 177.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1589776
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 177.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6900 stron(y) |
| Kod OEM | CF280X |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | LaserJet Pro 400 MFP M 425 dn LaserJet Pro 400 M 401 dw LaserJet Pro 400 M 401 d LaserJet Pro 400 MFP M 425 dw LaserJet Pro 400 M 401 dn LaserJet Pro 400 M 401 a |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |