No name Dron Amewi BattleStar Battle Drone RTF zielony
Symbol: O4262408976394
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 164.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O4262408976394
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 164.00
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Typ konstrukcji | Gotowy do lotu (RTF) |
| Typ produktu | Dron |
| Efekty świetlne | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor obudowy | Zielony |
| Funkcja automatycznego startu | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 50 m |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Poziom trudności | Początkujący |
| Czas lotu | 8 min |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Długość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Rodzaj opakowania | Skrzynka |
| Przewody | USB |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Wymagane baterie | Tak |
| Rodzaj baterii | Polimerowa |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 430 mAh |
| Liczba baterii (nadajnik) | 3 |
| Napięcie akumulatora (nadajnik) | 1,5 V |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 160mm |