No name Dragonshock PopTop Niebieski, Różowy, Żółty, Brązowy Bluetooth Gamepad Analogowa/Cyfrowa Nintendo Switch, PC
Symbol: 581771
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 162.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 581771
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 162.00
| Specyfikacja | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Akumulatorek | Tak |
| Pojemność baterii | 550 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie | 5 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| Waga produktu | 165 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Diody LED | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2,402 - 2,48 GHz |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Gałki | Tak |
| Force feedback | Tak |
| Liczba osi | 6 |
| Żyroskop | Tak |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Turbo |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk resetowania |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |