No name Cooler Master Hyper 212 3DHP Black Procesor Chłodnica powietrza 12 cm Czarny 1 szt.
Symbol: 556520
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 156.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 556520
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 156.00
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,12 A |
| Pobór mocy | 1,44 W |
| Bezpieczny prąd | 0,35 Ah |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Szerokość opakowania | 116 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 22,6 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przepływ powietrza | 107,2 m³/h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 200000 h |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Typ łożyska | Loop Dynamic Bearing (LDB) |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,69 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 2050 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 0 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 245 mm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |