No name Chłodzenie wodne, wyświetlacz 3D AMOLED - 360mm, biały
Symbol: WATX-018
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1924.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WATX-018
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1924.00
| Specyfikacja | |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozdzielczość | 2240 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 320 W |
| Szerokość chłodnicy | 40 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość pompy | 11,8 cm |
| Szerokość pompy | 9,2 cm |
| Wysokość pompy | 9,2 cm |
| Wysokość chłodnicy | 3 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 800 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu pompy | 25,3 dB |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3600 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 28,87 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1850 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,49 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 65,64 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 146mm |
| Długość | 417mm |
| Wysokość | 216mm |