No name Canon 5148C001 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 5148C001
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 429.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5148C001
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 429.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33000 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | imagePRESS V1000 |
| Szerokość | 38mm |
| Długość | 171mm |
| Wysokość | 88mm |