No name Austrian Audio HI-X65 - otwarte słuchawki studyjne
Symbol: 18003F10500
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1619.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 18003F10500
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1619.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 310 g |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Scena/studio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Impedancja | 25 Ω |
| Szerokość | 116mm |
| Długość | 184mm |
| Wysokość | 221mm |