No name ARCTIC Freezer 4U-M Rev. 2 Procesor Chłodnica powietrza 12 cm Aluminium, Czarny
Symbol: 41486644
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 262.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41486644
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 262.00
| Specyfikacja | |
| Ilość żeber | 57 |
| Ilość ciepłowodów | 8 |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 350 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 8 V |
| Prąd wentylatora | 0,12 A |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Głębokość opakowania | 211 mm |
| Szerokość produktu | 156 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket sTRX4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 4189 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket TR4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo sWRX8 |
| Obsługiwane gniazda procesora | SP6 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket TR5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 4710 (Socket E2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Przepływ powietrza | 122,16 m³/h |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalny przepływ powietrza | 71,9 ft³/min |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,3 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 400 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 40 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2300 RPM |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 164mm |
| Długość | 212mm |
| Wysokość | 142mm |