LogiLink Uchwyt ścienny do TV, VESA, 37-70 cali, max. 50kg
Symbol: BP0019
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0019
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 138.00
Uchwyt ścienny do TV
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 mm |
| Standard VESA | 40 x 40 600 x 400 400 x 200 300 x 300 200 x 200 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
2direct GmbH
Langenstuck 5
58579 Schalksmuhle
Germany
+49 2351 66887-0
info@2direct.de