LogiLink Uchwyt na 2 monitory 17-32 cale, max 2x9kg
Symbol: BP0172
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 127.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0172
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 127.00
Przymocuj swoje monitory telewizyjne i komputerowe bezpośrednio do biurka. Dzięki temu możesz korzystać z ekranów w pełni swobodnie, regulując ich pochylenie, obrót oraz możliwość rotacji.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 376 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.48 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
2direct GmbH
Langenstuck 5
58579 Schalksmuhle
Germany
+49 2351 66887-0
info@2direct.de