Linkworld Linkworld 7271-23 zabezpieczenia & uchwyty komputerów Midi Tower Czarny
Symbol: 7271-23
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 287.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7271-23
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 287.00
| Specyfikacja | |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Boczne okno | Nie |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 387 mm |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |