Lexmark TONER CARTRIDGE BLACK 38K PGS/F/ C950
Symbol: C950X2KG
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 597.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C950X2KG
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 597.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 38000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | C950de |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 83,5 x 456 x 83,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 990 g |
| Wymiary opakowania | 83,6 x 455,9 x 83,6 mm (3.29 x 17.9 x 3.29") |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 460mm |
| Wysokość | 85mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; należy poddać specjalistycznej utylizacji.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.