Lexmark RETURN-TONER CARTRIDGE BLACK/6K PGS F / CS431DW / CX431ADW
Symbol: 20N2XK0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 724.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20N2XK0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 724.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | CS431dw, CX431adw |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 967 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO / IEC 19798 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 125mm |