Lexmark Lexmark C4150 Toner Yellow 24B6518
Symbol: 24B6518
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 837.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24B6518
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 837.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10000 stron(y) |
| Kompatybilność | Lexmark C4150 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 70mm |