Lexmark Lexmark C242XY0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: C242XY0
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 665.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C242XY0
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 665.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kompatybilność | MC2640adwe C2535dw C2425dw MC2425adw MC2535adwe |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 105mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.