Lexmark Lexmark 77L2HK0 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 77L2HK0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 2296.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77L2HK0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 2296.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 47700 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | MX953, CS963, CX961, 962, 963 |
| Szerokość opakowania | 585 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 831 g |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 102mm |