Lexmark Lexmark 75M2XK0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 8360840
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1559.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8360840
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1559.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | CS632dwe CX635adwe |
| Waga wraz z opakowaniem | 553 g |
| Wysokość opakowania | 90,5 mm |
| Głębokość opakowania | 185,3 mm |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.