Lexmark Lexmark 64016HE kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 0064016HE
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 760.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0064016HE
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 760.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 21000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kompatybilność | T640, T640n, T642, T642n, T644, T644n, T642tn, T644tn, T640dtn, T642dtn, T644dtn, T640dn |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; należy poddać specjalistycznej utylizacji.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.