Lexmark Lexmark 24B7005 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 7101117
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1040.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7101117
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1040.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 18000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | XM1342 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |