Lexar Pamięć DDR4 8GB(1*8GB)/3200 CL22
Symbol: LD4AU008G-B3200GSST
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 338.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LD4AU008G-B3200GSST
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 338.00
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
1.5 x 31.25 x 133.35 mm |
| Waga | 18.3 g |
| Oznaczenia | |
LEXAR CO., LIMITED
ROOM B,7/F,Ever Gain Centre, 28 On Muk Street
999077 Shatin New Territories
Hong Kong
globalsupport@lexar.com