Lenovo Zasilacz sieciowy Lenovo 65W Standard AC Adapter 4X20M26272 do notebooka Lenovo (65W; USB Typ C x USB Typ C)
Symbol: 4X20M26272
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 144.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X20M26272
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 144.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Certyfikaty | Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentina), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 52mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus