Lenovo Zasilacz samochodowy Lenovo 65W USB-C DC
Symbol: 40AK0065WW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 258.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40AK0065WW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 258.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie | 65 W |
| Waga produktu | 140 g |
| Kompatybilność ładowarki | Laptop |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Kompatybilność | ThinkPad L480 |
| Złącze ładowania | Tak |
| Złącze(a) | USB C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 45mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus