Lenovo Zasilacz Lenovo Slim 300W AC Adapter (CE)
Symbol: GX21F23046
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 431.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GX21F23046
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 431.00
| Specyfikacja | |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Maksymalna moc wejściowa | 300 W |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wejściowy | 4.5 A |
| Kompatybilność | Legion |
| Certyfikaty | CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU(EAC) GS/Serbia (safety & EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUCAS Australia safety(ANZ) KC/BIS/MCINET |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 25,4 mm |
| Długość kabla | 0,18 m |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny, DC |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Szerokość | 384mm |
| Długość | 157mm |
| Wysokość | 62mm |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore