Lenovo Zasilacz Lenovo 68W USB-C Wall Charger ZG38C05739
Symbol: ZG38C05739
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 107.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZG38C05739
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 107.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc maksymalna | 68 W |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 130mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus