Lenovo Zasialcz do notebooka Lenovo Slim 135W AC GX20Z46271 Czarny
Symbol: GX20Z46271
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GX20Z46271
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 173.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Kompatybilność | Lenovo NB |
| Certyfikaty | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Długość kabla | 1,68 m |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus