Lenovo Ultrabook ThinkPad T14 G6 21QG0013PB W11Pro Ultra 7 258V/32GB/1TB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YR Premier Support + CO2 Offset
Symbol: 21QG0013PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10050.00
Symbol: 21QG0013PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10050.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model |
ThinkPad T14 Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 17 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 Processor 258V |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8533 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 be LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready 5G |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PC |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21.95 mm |
| Szerokość | 315.9 mm |
| Głębokość | 223.7 mm |
| Waga | 1.38 kg |
| Informacje o gwarancji |
3Y Premier Support HB (CPN), kompensacja emisji CO2 0,5 tony (projekty kompensacji emisji dwutlenku węgla 2. generacji) |
| Pozostałe informacje |
1x Nano-SIM Card Slot |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus