Lenovo Stacja robocza PGX 30KL0005YM DGX OS GB10/128GB/4TB/1YR OS
Symbol: 30KL0005YM
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 25286.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30KL0005YM
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 25286.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkStation PGX |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Built into NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip, 20 core Arm, 10x Cortex-X925 + 10x Cortex-A725 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 4 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | NVIDIA GB10 Blackwell |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 1 x 10Gbit/s 10GBase-T Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB4 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Liczba portów QSFP | 2 |
| Moc zasilacza | 240 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Waga | 1.2 kg |
| System operacyjny | Producenta |
| Informacje o gwarancji |
1-year, Onsite |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus