Lenovo Stacja dokująca Lenovo USB-C Slim Travel Dock 4X11N40212
Symbol: 4X11N40212
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 332.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X11N40212
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 332.00
| Specyfikacja | |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Pobór mocy (max) | 65 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga produktu | 108 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 10,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Eclipse black |
| Certyfikaty | CB, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, Ukraine, EAC, KC |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 191 g |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 93mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus