Lenovo Mysz biometryczna USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 4Y51S24029
Symbol: 4Y51S24029
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 142.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y51S24029
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 142.00
Lenovo Biometryczna mysz USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3
Biometryczna mysz USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 to prosta mysz oferująca wyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności. Dzięki zintegrowanemu dotykowemu czytnikowi linii papilarnych zapewnia bezpieczne uwierzytelnianie za pomocą jednego dotknięcia palcem. Mysz posiada rozdzielczość 2000 DPI oraz sensor optyczny zapewniający precyzyjne śledzenie ruchu, a także oburęczną konstrukcję, oferującą płynniejszą kontrolę i ergonomię.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Lenovo Fingerprint Biometric USB Mouse Gen3 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 2000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
113 x 64 x 34 mm |
| Waga | 113 g |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus