Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU
Symbol: 64B6MAT1EU
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 895.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64B6MAT1EU
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 895.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
T24-4v |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x 15-pin D-Sub 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 mm |
| Certyfikaty | RoHS Energy Star EPEAT Gold TCO Edge TCO 10 TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 540.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 385.2 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Głębokość z podstawą | 190 mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Waga z podstawą | 5.3 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore