Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision E24-40 64BAMAT1EU
Symbol: 64BAMAT1EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 610.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64BAMAT1EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 610.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision E24-40 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 mm |
| Certyfikaty | TUV EPEAT RoHS TCO Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 11 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 325.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 343.4 mm |
| Wysokość (maks.) | 498.4 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 44 mm |
| Głębokość z podstawą | 178.6 mm |
| Waga | 2.9 kg |
| Waga z podstawą | 4.5 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus