Lenovo Lenovo - docking station USB-C HDMI DP (40B30090EU)
Symbol: 40B30090EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 228.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40B30090EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 228.00
| Specyfikacja | |
| Typ zasilacza | DC |
| Pobór mocy | 90 W |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Interfejsy hub | HDMI |
| Interfejsy hub | DisplayPort |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Szary |
| Certyfikaty | FCC/ICES; CE; KCC; RCM; BSMI; VCCI; CB; cULus; EAC; TUV- Mark; LoA; Israel SII; Ukraine DoC; NOM |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 850 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Interfejs hosta | 2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 40 °C |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 167mm |
| Wysokość | 70mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus