Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400nits 60Hz Glossy 16GB LPDDR5-6400 SSD512 Radeon 840M Graphics Cam108
Symbol: 83JY006MPB
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 3839.00
Symbol: 83JY006MPB
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 3839.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Model procesora | 340 |
| Cache procesora | 22 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 840M |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Nazwa koloru | Tidal Teal |
| Typ produktu | Laptop |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 1,19 kg |
| Głębokość produktu | 219,3 mm |
| Wysokość produktu | 13,9 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Windows Hello | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Typ HD | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR True Black 500 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Typ matrycy | OLED |
| Paleta barw | 100% |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Układ audio | Realtek ALC3306 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | Office |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Szerokość | 472mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 290mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus