Lenovo Lenovo Wireless VoIP Headset Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Biuro/centrum telefoniczne Bluetooth Czarny
Symbol: 477550
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 332.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 477550
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 332.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Reject call |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Diody LED | Wyciszenie |
| Diody LED | Ładowanie |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Diody LED | Bluetooth |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Szerokość opakowania | 211 mm |
| Głębokość opakowania | 206 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 428 g |
| Wysokość opakowania | 76 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas rozmowy | 31 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 80mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus