Lenovo Lenovo ThinkVision T24v-30 LED display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD Czarny
Symbol: 8286197
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 975.00
Symbol: 8286197
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 975.00
| Specyfikacja | |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
| Pobór mocy | 18 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 53,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,9 kg |
| Szerokość ramki (dół) | 4,14 cm |
| Waga (z podstawą) | 6 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 2,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,3 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 542,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 199,7 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wysokość opakowania | 422 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Paleta barw | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Ekran matowy | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Megapiksele | 2 MP |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23,5° |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wersja USB hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 595mm |
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus