Lenovo Lenovo ThinkVision E27-40 27"FHD 100Hz 300nits AG HDMI DP VGA Raven Black
Symbol: 64BCMAT4EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64BCMAT4EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 34 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 16,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 538,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,05 cm |
| Waga (z podstawą) | 6,2 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 2,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 40,4 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,1 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Wysokość opakowania | 447 mm |
| Szerokość opakowania | 695 mm |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Typ matrycy | IPS |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Paleta barw | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| OSD | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obracany | -360 - 360° |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2354705 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 700mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 450mm |
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus