Lenovo Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 Przewodowa Czarny
Symbol: 100669483
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1711.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100669483
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1711.00
| Specyfikacja | |
| Zasilanie | 265 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Waga produktu | 585 g |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Eclipse black |
| Certyfikaty | FCC/ICES CE KCC RCM BSMI NCC VCCI CB cULus EAC TUV-Mark Ukraine DoC NOM IFT TELEC UKCA VNTA WPC ETA SRRC SDPPI IMDA SIRIM NBTC SUBTEL KVALITET/RATEL MCIT ANRT UCC INACOM CITRA TRA NTC PSRC ARTCI INCM Thunderbolt Cert EVO |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,73 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 74 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 5 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 5 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalne zasilanie USB | 180 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 155mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus