Lenovo Lenovo ThinkPad T14s G Ultra 5 135U 14"WUXGA 60Hz AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc vPro W11Pro 1Y
Symbol: 21LTS33200
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 5183.00
Symbol: 21LTS33200
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 5183.00
| Specyfikacja | |
| Model procesora | 125U |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ produktu | Laptop |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wysokość produktu | 16,9 mm |
| Szerokość produktu | 313,6 mm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Głębokość produktu | 219,4 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Windows Hello | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| WWAN | Możliwość rozbudowy |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Pojemność baterii | 58 Wh |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 300mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus