Lenovo Lenovo ThinkPad 135W adapter zasilający/ inwentor Uniwersalne Czarny
Symbol: 4X20E50562
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 287.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X20E50562
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 287.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100-240 V |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 135 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -31 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 450mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus