Lenovo Lenovo ThinkBook 16 G7 Ryzen7 7735HS 16.0"WQXGA 300nits AG 16GB DDR5 4800 SSD1TB Radeon 680M Graphics Cam1080p + IR 45Wh W11Pro
Symbol: 21MW0077PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4859.00
Symbol: 21MW0077PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4859.00
| Specyfikacja | |
| Podstawowa moc procesora | 35 W |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,75 GHz |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Model procesora | 7735HS |
| Producent procesora | AMD |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 680M |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru | Arctic Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wysokość produktu | 17,5 mm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Głębokość produktu | 253,5 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Windows Hello | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Oprogramowanie próbne | Office |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pojemność baterii | 45 Wh |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 310mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus