Lenovo Lenovo Lenovo GaN Nano 65W Adapter 40AWGN65EU
Symbol: 40AWGN65EU
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 203.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40AWGN65EU
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 203.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Przeznaczenie | PC |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 101 mm |
| Wysokość opakowania | 58 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 52mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus