Lenovo Lenovo Legion Slim 140W AC Adapter (USB-C) GX21M50626
Symbol: GX21M50626
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 203.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GX21M50626
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 203.00
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 140 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Długość produktu | 122 mm |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Waga produktu | 328 g |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Głębokość opakowania | 167 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus