Lenovo Lenovo Legion R27s 27"FHD IPS 144Hz 250nits AG HDMI DP Raven Black
Symbol: 68CCGAC1EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 459.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 68CCGAC1EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 459.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 19 kWh |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 13 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 12,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Szerokość ramki (bok) | 1,5 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,13 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 357,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,2 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 446,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 48,1 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,2 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Gęstość pikseli | 81 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDMI | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2328798 |
| Szerokość | 704mm |
| Długość | 498mm |
| Wysokość | 131mm |
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus