Lenovo Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 i5-14400 32GB DDR5 4800 SSD1TB UHD Graphics 730 W11Pro Grey 3Y OnSite
Symbol: 90XS006TPL
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4140.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90XS006TPL
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4140.00
| Specyfikacja | |
| Model procesora | i5-14400 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 14. generacji |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Maksymalna moc turbo | 148 W |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 20 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Kolor produktu | Szary |
| Objętość | 8,2 l |
| Obudowa | Tower |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Zasilanie | 180 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | 339,5 mm |
| Głębokość produktu | 291,4 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 4,25 kg |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC623-CG |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 TMDS |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 530mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus