Lenovo Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 i5-13420H 27" FHD IPS 300nits AG 16GB DDR5 5200 SSD1TB Intel UHD Graphics Win11 Cloud Grey
Symbol: F0HM00RQPB
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 4103.00
Symbol: F0HM00RQPB
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 4103.00
| Specyfikacja | |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Maksymalna moc turbo | 95 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-13420H |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Nazwa koloru | Cloud Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 135 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga (z podstawą) | 7,1 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192 mm |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Szerokość opakowania | 766 mm |
| Głębokość opakowania | 229 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 473,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,9 kg |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Wi-Fi | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Możliwość podłączenia myszy | Bezprzewodowy |
| Dołączona myszka | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Układ audio | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Nie |
| Szerokość | 770mm |
| Długość | 224mm |
| Wysokość | 565mm |
• Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
• Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.
• Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus