Lenovo Lenovo 4X77A93556 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM Korekcja ECC
Symbol: 519326
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 4125.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 519326
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 4125.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 260mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus