Lenovo Lenovo 45 W AC Adapter 1.7 mm, 20 V GX20L23043
Symbol: GX20L23043
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 75.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GX20L23043
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 75.00
| Specyfikacja | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 150mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus