Lenovo Lenovo 40B90100EU stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Czarny
Symbol: 34490704
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 502.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34490704
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 502.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 137 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Eclipse black |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Certyfikaty | FCC/ICES; CE; KCC; RCM; BSMI; VCCI; CB; cULus; EAC; TUV- Mark; LoA; Ukraine DoC; NOM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Mikrofon | Nie |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 50mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus