Lenovo Laptop V17 G4 83A2004HPB W11Pro i7-13620H/2X8GB/512GB/INT/17.3 FHD/Iron Grey/3YRS OS + 2Yr CI
Symbol: 83A2004HPB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4967.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 83A2004HPB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4967.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Lenovo V17 Gen 4 IRU |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i7-13620H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | PC ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 45 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 274 mm |
| Waga | 2.02 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus